آموزش شستن قلم موی نقاشی رنگ روغن

طرز شستن و نگهداری قلم موها در بقا و عمر آنها تاثیر فراوان دارد. مخصوصا اگر از قلم موهای نرم استفاده میکنید باید بدانید که خوب نشستن و یا زیادی شستن قلم مو، هر دو به یک اندازه از عمر قلم موی شما میکاهد. در ویدئوی ذیل نحوه شستن قلم موها را آموزش میدهیم.

● این ویدئو روی سرور آپارات آپلود شده است و با توجه به مشکلات معمول آپارات، چنانچه سرور آپارات دچار اختلال باشد، قابل مشاهده نخواهد بود.

توجه داشته باشید که اگر قلم مو خوب شسته نشود و رنگ در آن باقی بماند، انعطاف و نرمی موهای آن از بین میرود. همچنین مالش و تماس بیش از حد انگشتان دست برای شستن قلم مو باعث میشود نوک قلم مو از هم باز شود و عملا قلم مو را غیر قابل استفاده نماید. مارک و نوع قلم مو در عمر و بقای آن موثر است.
بهتر است بعد از شستن قلم موها، آنها را در کاغذ بپیچید تا از باز شدن و افشان شدن موهای آن جلوگیری نمایید.
تکه ای نوار کاغذی که پهنای آن تقریبا دو برابر طول موهای قلم مو باشد را بردارید و مطابق شکل زیر دور موها و غلاف فلزی آن بپیچید و آنرا با تکه ای نوار چسب محکم کنید. وقتی قلم در همین حالت بماند و خشک شود حالت اولیه خود را حفظ خواهد کرد و موهای آن باز و افشان نخواهد شد.

آموزش شستن قلم موی رنگ روغن

آموزش شستن قلم موی رنگ روغن

دیـــدگـــاه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال نظراتروزشمار هنری
امروز ۲۰۲۰/۰۹/۲۰ میلادی برابر با یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹هجری شمسی که مصادف میباشد با سالروز تولد تئودور چازریا، نقاش رمانتیسم فرانسوی

تئودور چازریا، نقاش رمانتیسم فرانسوی

ادامه مطلب


 


مؤکداً از مراجعه حضوری از ساعت ۱۶ به بعد خودداری نمایید          آموزشگاه هنرهای تجسمی ایکاروس سه شنبه ها تعطیل است، همچنین چهارشنبه ها صبح