نمایشگاه هنرجویان

نمایشگاه امسال آثار هنرجویان آموزشگاه نقاشی ایکاروس در تاریخ جمعه 22 تیر 1397 در گالری مینا واقع در تهران، خیابان پاسداران، گلستان دوم (فلاح زاده) شماره 120 برگزار خواهد شد.


● کلیه شرکت کنندگان در نمایشگاه موظفند تا آثار تایید شده خود را، بصورت قاب و پاسپارتو شده (که دارای بست آویز نیز باشد) تا تاریخ چهارشنبه 20 تیر به آموزشگاه تحویل نمایند. آخرین مهلت دریافت آثار چهارشنبه 20 تیر میباشد. بدیهی است پس از پایان زمان تعیین شده از پذیرفتن آثار تازه رسیده معذوریم.

● افتتاحیه نمایشگاه روز جمعه 22 تیر از ساعت ۴ الی 8 عصر میباشد و الزامی است شرکت کنندگان و یا نماینده ایشان راس ساعت ۴ بعد از ظهر که ساعت افتتاحیه میباشد، در سالن نمایشگاه حضور داشته باشند.

● همچنین شرکت کنندگان در نمایشگاه میبایست آثار خود را در روز اختتامیه چهارشنبه 27 تیر و پس از اتمام ساعات پایانی نمایشگاه از روی دیوارهای نگارخانه جمع آوری نمایند.

● پس از پایان نمایشگاه به «شرکت کنندگانی که موارد فوق را کاملا اجرا نموده باشند»، لوح و گواهی شرکت در نمایشگاه ممهور به مهر نگارخانه مینا اعطا خواهد شد.

● هزینه نمایشگاه محاسبه و بین شرکت کنندگان سر شکن میشود. شرکت کنندگان میبایست طی روزهای آتی جهت تسویه با آموزشگاه، مبلغ علی الحساب را پرداخت نمایند.

● اسامی شرکت کنندگان به شرح ذیل اعلام میگردد. اسامی ستاره دار، هنرجویانی هستند که وضعیت نهایی شرکتشان در نمایشگاه، یا بدلیل کامل و یا مشخص نبودن آثارشان، و یا بدلیل عدم تعیین تکلیف نهایی، با ستاره مشخص شده اند و میبایست هماهنگیهای لازم با آموزشگاه را در اسرع وقت بعمل آورند.

ابوالحسنی، حمیده
احمدزاده، معصومه
ارژنگی، اکرم
اسدی، حسین
آقا بابا، زهره
الموسوی، محمد
پارسائیان، راضیه
پالیزدار، فائزه
جعفری، معصومه *
حسنی، سامان *
حسنی، نیلوفر
خلیلی، لیلا
خوش نامی، فاطمه
زرین فرد، اعظم *
زیدی، سمیه *
سامی، پروانه
سعدایی، سپیده
صراحی، سارا
ضرغامی، الهام
طهماسبی، رویا
عارفی مقدم، معصومه
عباسی، سمیرا
عزیز زاده آرایی، صبا
فتاحی، شیرین
قاسمی، محمد
کاشی ساز، سولماز
گلرخان، الهام *
محمدی، فرزانه *
موسوی، مریم سادات
مومی وند، لیلی
میرلطیفی، مهدی *
نصرالله زاده، زهره
نیک روش، مریم
یاری، زهرا
یگانه، سوده *

اطلاعیه های لازم و ضروری دیگر، بزودی صادر میگردد. لطفا پیگیر باشید.


● نمایشگاهی از آثار طراحی و نقاشی هنرجویان آموزشگاه نقاشی ایکاروس در تاریخ جمعه ۸ لغایت چهارشنبه ١٣ بهمن ماه ۹۵ در نگارخانه مینا برگزار شد و در پایان نمایشگاه به کلیه شرکت کنندگان، لوح و گواهی شرکت در نمایشگاه ممهور به مهر نگارخانه مینا اعطا گردید.


نگاهی به نمایشگاه اخیر:


نمایشگاه هنرجویان ١٣۹۵

نگاهی به برخی نمایشگاههای گذشته:


نمایشگاه دوم هنرجویان در ١٣۹۴

نمایشگاه دوم هنرجویان در ١٣۹۴نمایشگاه اول هنرجویان در ١٣۹۴

نمایشگاه اول هنرجویان در ١٣۹۴نمایشگاه هنرجویان ١٣۹٣

نمایشگاه هنرجویان ١٣۹٣نمایشگاه هنرجویان ١٣۹۲

نمایشگاه هنرجویان ١٣۹۲نمایشگاه نقاشی هنرجویان ١٣۹۰

نمایشگاه نقاشی هنرجویان ١٣۹۰نمایشگاه نقاشی به اتفاق هنرجویان ١٣۸۵

نمایشگاه نقاشی به اتفاق هنرجویان ١٣۸۵نمایشگاه طراحی انفرادی سیاوش مهویس در گالری برگ

نمایشگاه طراحی انفرادی سیاوش مهویس ۱۳۸۲مصاحبه کانال سه نمایشگاه نقاشی

مصاحبه کانال سه در نمایشگاه سال ١٣۸١آموزشگاه نقاشی ایکاروس مختص آموزش نقاشی به بزرگسالان میباشد و در زمینه آموزش نقاشی کودکان فعالیتی ندارد          مؤکداً از مراجعه حضوری به آموزشگاه از ساعت ۱۶ به بعد خودداری نمایید          آموزشگاه سه شنبه ها تعطیل است