آموزش نقاشی به کار کرده ها

روزانه افراد زیادی به ما مراجعه میکنند که قبلا جهت آموزش نقاشی و کار رنگ روغن، یا کلاس رفته اند و یا بصورت خود انگیخته، تجربیاتی کسب کرده اند، و اکنون تمایل به شرکت در کلاسهای آموزش رنگ روغن در آموزشگاه ما را دارند. ادای پاره ای از توضیحات به این دسته از مراجعه کنندگان محترم ضروریست.
اول اینکه شیوه و نحوه برخورد هنرجویان ما با رنگ روغن، کاملا متکی به شیوه و نوع طراحی کردن ایشان است. چهار چوب اصلی و اولیه طرز مواجهه هنرجو با اشیا و طبیعت، طی توضیحات و مفاهیم و اصطلاحاتی که در همان جلسات اولیه کلاسهای طراحی شرح داده میشود پی ریزی گشته و شکل میگیرد.

آموزش نقاشی به کار کرده ها

مراحل گام به گام و پله به پله آموزشی

دقیقا همان مطالبی که در این دوره مطرح میشود، در دوره رنگ روغن نیز تکرار شده و ما برای اینکه کار رنگ روغن را با هنرجو شروع کنیم، نیاز به آشنایی قبلی ایشان با اصطلاحات و مفاهیم و روشهای ذکر شده داریم.
دوم اینکه شیوه و نوع نگاه ما به طبیعت و اینکه سایه روشنها را چگونه ببینیم، از کجا و چگونه شروع کنیم، و چگونه به اتمام برسانیم، شیوه و نگاه خاصی را پی ریزی و ترویج میکند که ممکن است با آموزه های قبلی این افراد مغایرت داشته باشد. این افراد ممکن است آموزشهای غلط و اشتباه را پشت سر گذاشته و بد آموزیهایی را کسب کرده باشند که نیاز به اصلاح و دریافت دوباره ای از نگاه به طراحی اشیا و پدیده ها را بدنبال داشته باشد.
بدیهی است که در صورت مشاهده و تصدیق موارد فوق در نمونه آثار و تجربیات گذشته این دسته از مراجعه کنندگان، ایشان میبایست دوره ها را از طراحی پایه شروع نمایند.
دیدار - دریچه ای به کلاسهای اخیر

نگاه مختصری به آنچه که اخیرا در کلاسهای حضوری گذشته است.
فیلمهای کوتاه از کارهای در حال انجامی که در آموزشگاه نقاشی ایکاروس و توسط هنرجویان سیاوش مهویس صورت گرفته است.

اثری از هنرمند آموزشگاه لیدا سماک

اثری از هنرمند آموزشگاه لیدا سماک

اثری از هنرمند آموزشگاه سحر تربر

اثری از هنرمند آموزشگاه مریم جعفری

 

کلاسهای ایکاروس

دیـــدگـــاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال نظراتروزشمار هنری
امروز ۲۰۲۱/۱۰/۲۷ میلادی برابر با چهارشنبه، ۵ آبان ۱۴۰۰هجری شمسی که مصادف میباشد با سالروز تولد روی فاکس لیکتنستاین، نقاش و مجسمه ساز آمریکایی

روی فاکس لیکتنستاین، نقاش و مجسمه ساز آمریکایی

ادامه مطلب


 مؤکداً از مراجعه حضوری از ساعت ۱۶ به بعد خودداری نمایید          آموزشگاه هنرهای تجسمی ایکاروس سه شنبه ها تعطیل است، همچنین چهارشنبه ها صبح        ما هیج شعبه دیگری در تهران و یا شهرستانها نداریم